Telefon: +420 737 369 069

Restaurace - Penzion Retro Znojmo

Součástí penzionu je útulná nekuřácká restaurace a pizzeria s dětským koutkem, kde nabízíme různá místní jídla.

Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení na venkovní terase s dětským hřištěm. V restauraci se nachází posezení pro 42 osob a dětský koutek. 20 míst v salónku se stylovou vinotékou a nabídkou z vlastní produkce vín.

V naší herně je k dispozici stolní fotbálek, šipky, kulečník......

Pizzerie

Nabízíme na výběr z 20ti druhů, na místě připravované pizzy, žádné polotovary nebo mražená těsta, pravá italská pizza dle originálních receptů. Dále nabízíme čerstvé zeleninové saláty, hotová jídla, polévky, zmrzlinové poháry atd. Objednávky pizzy provádějte prosím na telefonu 603 445 665.

Fotogalerie restaurace a pizzerie

Virtuální prohlídka

Ke spuštění virtuální prohlídky je zapotřebí HTML5/CSS3, WebGL.
Pobytové vinařské balíčky

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Retro Vrbovec přímo v centru vinařské obce Vrbovec. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti.

více zde

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Retro Vrbovec a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně Penzionu Retro - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě.

více zde

Cyklo pobyt na Jižní Moravě
na 2 noci

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní .

více zde