Telefon: +420 737 369 069

Vinařský penzion Znojmo - Vrbovec

Rodinný penzion Retro nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí jihomoravského venkova blízko města Znojmo. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, TV  na vyžádání a WiFi internetem. Samozřejmostí je dostupnost všech českých mobilních operátorů. Vhodná volba pro ubytování Znojmo.

Součástí penzionu je útulná restaurace s pizzerií a nabídkou různých místních jídel. Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení na venkovní terase. Bohaté snídaně jsou podávány formou bufetu. Ta pravá volba pro ubytování Znojmo.

Ubytování v pokojích standardního typu

Všechny pokoje jsou vybaveny WC se sprchou, TV (pouze na zapůjčení) a WiFi internetem.

Fotogalerie pokojů

Ubytování v luxusním apartmánu

Apartmán je dispozičně řešen pro 4 osoby a skládá se ze čtyř místností, předsíňky se šatní skříní, věšákem, koupelny s rohovou vanou a umyvadlem, odděleného WC, kuchyně s kuchyňskou linkou, lednicí a vlastního sociálního zařízení (rohová vana, umyvadlo). Obývací místnost s TV (pouze na zapůjčení) a WiFi internetem. Ložnice propojená s obývákem (manželská postel a dvě samostatná lůžka.

Fotogalerie apartmánu

Možnosti stravování

Virtuální prohlídka pokoje

Ke spuštění virtuální prohlídky je zapotřebí HTML5/CSS3, WebGL.
Pobytové vinařské balíčky

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Retro Vrbovec přímo v centru vinařské obce Vrbovec. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti.

více zde

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Retro Vrbovec a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně Penzionu Retro - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě.

více zde

Cyklo pobyt na Jižní Moravě
na 2 noci

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní .

více zde