Telefon: +420 737 369 069

Vinařské pobyty

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě (2490,- /osoba)

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Retro Vrbovec přímo v centru vinařské obce Vrbovec. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti. Přilehlá cyklostezka Vám zkrátí Váš volný čas příjemnou projížďkou po okolí. Dále je Vám  k dispozici venkovní gril, posezení i dětské hřiště pro zábavu Vašich dětí a útulná restaurace k Vašemu občerstvení.

Pobyt obsahuje

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě (2890,-/osoba)

Využijte degustační balíček penzionu Retro Vrbovec a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně Penzionu Retro s certifikovaným someliérem.

Pobyt obsahuje

Cyklo pobyt na Jižní Moravě - 2 noci (1590,-/osoba)

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě. Přijeďte si užít 3 dny plné pohody!

Pobyt obsahuje

Příplatky pro všechny balíčky:

Pobytové vinařské balíčky

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Retro Vrbovec přímo v centru vinařské obce Vrbovec. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti.

více zde

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Retro Vrbovec a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně Penzionu Retro - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě.

více zde

Cyklo pobyt na Jižní Moravě
na 2 noci

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní .

více zde